ŘEŠENÍ

LEVNĚ – RYCHLE – EFEKTIVNĚ

Řešení pro 3D Modelování, Tvorbu rozsáhlých korelovaných terréních databází, Taktické Simulace s nejnovějšími prvky umělé inteligence a propojení se systémy řízení a velení C4I, C3I pomocí DIS a HLA standardů. Vizualizace 3D prostředí a Virtuální Realita je podporována pro nejnovější
zařízení Oculus RIft.

Dodá me vám celé řešení od 3D modelů po komplexní simulaci a předkonfigurované tranžéry pro UAV/UAS, Helikoptéry a letadla.
Díky více jak 25 letům zkušeností pro vás zajistíme přesně to co potřebujete pro úspěšnou realizaci vašeho projektu ve spolupráci s našimi partnery.
www.presagis.com

Řešení PRESAGIS jsou přizpůsobitelná a konfigurovatelná a díky tomu mohou přesně dodat klienotvi co potřebuje. Levně. Rychle. Efektivně.

ŘÍZENÍ LETOVÉHO PROVOZU

DESIGN
HMI Modelovací nástroje pro automobilový průmysl
Návrh a Vývoj vojenské a civilní AVIONIKY
Výzkum a vývoj pro RADARy
UAS pozemní řídící stanice
UAS školení operátorů pro řízení UAS s náklady
Arcihtektura

VÝCVIK
Řízení letového provozu ATC
Management letového provozu ATM
Vývojová bitevní laboratoř
BEZPEČNOST A OSTRAHA OBJEKTŮ
Simulace HELIKOPÉTR
Vojenský výcvik se zabudovanými systémy
Výcvik vojenských obrněných vozidel
Výcvik úlohy práce s RADARem
Výcvik operátorů SENZORŮ
UAS Pozemní řídící stanice
UAS Výcvik operátora/pilota

VYTVÁŘENÍ OBSAHU
Nástroje pro vytváření HMI pro letecký a automobilový průmysl
3D Modely objektů, budov včetně vnitřních prostor, měst, terénu
Databáze rozsáhlých terénů pro leteckou nebo UAS simulaci
Rozsáhlé architektonické studie

UKÁZKA KANADSKÉHO NÁMOŘNICTVA

NÁSTROJE PRO PŘIZPŮSOBENÍ SIMULACE
PŘESNĚ PRO VAŠE KONKRÉTNÍ POTŘEBY

OD 3D MODELŮ PO SIMULACI SENZORŮ A RADARU

Creator stál u zrodu standardizace celého simulačního průmyslu, kdy Denis Yeo, jeho tvůrce vymyslel sjendocující formát OpenFlight, který umožnil standardizaci a výměnu 3D modelů,  3D rozsáhlých terénů.

TERRA VISTA je nejpoužívanšjím nástrojem pro generování rozsáhlých 3D terénů s vysokou přesností a širokou kompatibilitou mezi platformami a simulátory, taktickou simulací a pozemními či leteckými simulacemi.

Vega Prime je vysoce konfigurovatelný a velmi výkonný nástroj pro vizualizaci a simulaci v reálném čase, tvoří vizualizační část  pro Simulace a Virtuální Realitu. Díky příjemnému ovládání je možné s tímto nástrojem rychle a efektivně ladit detaily a prvky simulace za běhu a vytvářet různé konfigurační soubory pro různé varianty a situace.

Simulace pozemního vozidla ve Vega Prime pomocí reatime fyziky od předního dodavatele CM-LABS

STAGE je vedoucí simulační nástroj s integrovanou umělou inteligencí, která umožňuje vytvořit velmi komplexní scénáře s pohybem osob, vozidel, řídit dopravu, zkoumat různé scénáře a zároveň přes DIS/HLA zobrazovat další entity z jiných simulátorů nebo reálných zařízení.

Jedinečné řešení VAPS umožňuje plnou certifikaci leteckých přístrojů včetně zařízení a řešení ARINC 661 do civilních i vojenských letadel. Celý proces umožníme klientům projít egfektivně a s plnou asistencí.

Pro Simulaci, umožňuje systém VAPS  for Sim doplnit vizuální výstup o HUD prvky, zobrazení přístrojů a grafického ovládání.

Řada ONDULUS nástrojů je výsledkem více jak 25 let vývoje těchto nástrojů společností CAE, která je leadrem trhu velkých komerčních simulátorů pro civilní a vojenská letadla a během své historie od roku 1947 pracuje na stále lepších řešeních pro svoje klienty. CAE je zdrojová firma pro Presagis a postupně uvolňuje části řešení pro velké komerční simulátory společnosti Presagis a umožňuje tak klientům tyto čási celkových řešení využívat v jejich komerčních aplikacích.

ONDULUS RADAR
Umožňuje velmi detailní simulaci radaru s možností plně přizpůsobit jeho parametry pro danou aplikaci klienta.

WEBOvý seminář o ONDULUS RADAR včetně live demo

ONDULUS IR
Je prostředek pro věrnou simulaci IR/FLIR/NVG/Thermovision senzorů s vysokou mírou přesnosti a interaktivity.
Tyto vlastnosti dosahuje díky přímému čerpání základních udajů o každém pixelu v simulaci z materiálového složení v 3D modelu vytvořeného prostředekem Creator, Creator Pro, Terra Vista.

ONDULUS IR – SIMULACE SENZOrů – WEBOVÝ SEMINÁŘ

http://www.presagis.com/resources/videos/videos_seminars/ondulus_ir_16_webinar

SIMULAČNÍ PLATFORMA PRO VÝCVIK, VÝZKUM A VÝVOJ NOVÝCH KONCEPTŮ

LEVNĚ – RYCHLE – EFEKTIVNĚ

HELICRAFT

UAV CRAFT A HELICRAFT NA I/ITSEC 2016 V ORLANDO FLORIDA